هزینه تولید محتوا چقدر است؟

هر سایت، پیج یا کانال مجازی جهت حفظ مخاطبان خود و یا جذب مخاطب بیش تر نیازمند تولید محتوای مرتبط با موضوع فعالیت خود است. برای این که بتوانیم هزینه تولید محتوا را به دست بیاوریم باید ابتدا بدانیم چه عواملی بر روی تولید محتوای خوب تاثیر گذار است. با ما همراه باشید.

مطمئنا با کمی جستجو در اینترنت و مشاهده سایت های مختلف متوجه اختلاف هزینه های تولید محتوا خواهید شد. این تفاوت قیمت می تواند به موارد زیادی بستگی داشته باشد که در ادامه چند مورد مهم آن را بررسی خواهیم کرد.

پیشنهاد مطالعه : 7 نکته اساسی در رونق کسب و کار

1) تجربه نویسنده

شاید مهم ترین عامل در به دست آوردن هزینه تولید محتوا همین مورد باشد. تجربه نویسنده و میزان دانش او در پر بار ساختن یک مقاله یا محتوا بسیار تاثیر گذار است، پس حتما قبل از این که به قیمت یا هر چیز دیگر هنگام انعقاد قرارداد توجه کنید، از با تجربه بودن نویسنده و تولید کننده محتوای خود اطمینان حاصل نمایید.

2) حوزه علمی محتوای مورد نیاز

با توجه به حوزه علمی محتوای مورد نیاز نیز می توان انواع محتوا را طبقه بندی کرد. علت این موضوع آن است که در برخی از حوزه ها، منابع علمی مرجع کم بوده و یا حوزه از سطح علمی بالایی برخوردار است. این دلیل نیز ممکن است به سختی تولید محتوای خوب در آن حوزه بیافزاید، زیرا برای تولید محتوای یونیک و علمی می بایست در عرض و پهنای حوزه علمی مطالعه کرد تا بتوان محتوایی درخور و خوب را آماده نمود.

حوزه علمی محتوا

3) ازدیاد محتوا

سومین علت تاثیر گذار بر هزینه تولید محتوا را می توان زیاد بودن بیش از حد محتوا در حوزه درخواستی عنوان کرد.

نویسنده در برخی حوزه ها و بعضی کلمات کلیدی ممکن است با ازدیاد محتوای نوشته شده از قبل روبه رو شود، این موضوع تولید محتوای یونیک در بین سایر محتواهای تولید شده توسط افراد را سخت تر از حالت عادی خواهد کرد و عدم توجه به این موضوع توسط نویسنده ممکن است اعتبار سایت، پیج یا کانال سفارش دهنده را زیر سوال ببرد.

موارد فوق همگی بر هزینه تولید محتوا تاثیر گذار خواهد بود، البته این بدان معنی نیست که برای تولید محتوای خود به جهت افزایش کیفیت، متحمل هزینه های نامتعارف شوید.

برای این که بتوانید راحت تر نویسنده خود را انتخاب نمایید، پیشنهاد می کنیم از وی چند نمونه محتوایی که در زمینه موضوع درخواستی شما تولید نموده است را دریافت نموده و مطالعه نمایید، سپس به انعقاد قرارداد با وی بپردازید.

شرکت نیوساد پارس با هدف ایجاد سبدی از خدمات مورد نیاز در حوزه دیجیتال مارکتینگ اقدام به قراردادن خدمت تولید محتوای هدفمند در پکیج خدماتی خود نموده است، از همین رو با انتخاب هر کدام از خدمات ما می توانید از مشاوره رایگان در حوزه کسب و کار خود استفاده نموده و دغدغه خود را در این حوزه رفع نمایید.

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn
در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp
خدمات ما

1 Comment

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://newsadpars.ir/?p=2381